Chceme, aby všetky deti vedeli prvú pomoc

ČSOB Bratislava Marathon odbehnutý s osobnými rekordmi

Náš Falck Running team má za sebou prvý z tohtoročných behov. Sezónu otvoril na ČSOB Bratislava Marathone počas prvého aprílového víkendu. Na štart sa v nových dresoch Falck n. o. postavilo až 15 našich bežcov.

Podmienky na beh boli ideálne, niektorí by povedali, že až príliš. Bežci zvyknutí na 10 stupňov celzia, vietor a dážď z minulých ročníkov, si tentokrát užili teplé, priam letné počasie. Sobota patrila najmä detským behom a sprievodným aktivitám, 10 km beh prišiel na rad o 16-tej hodine. Za svoje časy sa nikto z našich bežcov nemusel hanbiť, práve naopak, takmer všetci prekonali svoje osobné rekordy. Tie padali aj na náročnejšom polmaratóne, ktorý sa bežal v nedeľu.

Napriek obrovskému množstvu účastníkov aj divákov sa naše dresy v bratislavských uliciach nestratili a o červeno – bielom srdci nám rozprávali ľudia aj niekoľko dní po behoch. Máme veľkú radosť, že si naši kolegovia zobrali prezentáciu Falck n. o. za svoje a vďaka ich odbehnutým kilometrom sa dostáva stále viac do povedomia. Okrem niekoľkých celoslovenských aj medzinárodných súťaží ich čakajú aj menšie lokálne behy, napríklad už o pár dní Cross country Baba – Kamzík. Najbližšie sa veľká časť Falck Running teamu stretne na celosvetovom charitatívnom behu Wings for Life 7. mája v Bratislave.

Ďakujeme a držíme palce do ďalších pretekov.